לוגו יריב גולן השקעות נדלן

חברת השקעות נדלן בארהב – מה חשוב לדעת

חברת השקעות נדלן בארהב
תוכן עניינים

במציאות בה רכישת דירה בישראל היא חלום דמיוני לחלוטין, שוק הנדלן בארצות הברית מושך אליו ישראלים רבים. הישראלי הממוצע לא יידע בעצמו כיצד למצוא נכס מנצח בארצות הברית וכן יתקשה להתמודד עם הרגולציה האמריקאית והבירוקרטיה בתהליך הרכישה. לשם כך, פועלות בישראל חברות השקעה בנדל”ן אמריקאי אשר מסייעות לישראלי הממוצע להיכנס אל שוק המקרקעין בארצות הברית.

למה לי נדלן בארה”ב

לפני שנצלול אל הדברים שחשוב לדעת על נדל”ן בארה”ב, חשוב להבין תחילה מדוע נרצה מלכתחילה להשקיע בשוק הנדל”ן האמריקאי. לשוק הנדל”ן האמריקאי, מספר יתרונות חשובים אשר הופכים חברת השקעות נדלן בארהב לאפיק השקעה טוב ומומלץ עבורנו. ראשית, נדון ביתרונות השוק האמריקאי על פני השוק הישראלי ולאחר מכן נדון ביתרונות שוק הנדלן על פני שווקים אחרים להשקעה.

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים:

1. המגרעות בשוק הישראלי

שוק הנדלן הישראלי סובל ממספר מגרעות, הייחודיות כמעט אך ורק לישראל בכל העולם המערבי. מחירי הנדלן בישראל עולים ללא הרף בעקבות שלל סיבות. בירוקרטיה עודפת, אינטרסים, עליית מחירי הברזל ועוד מקשים על השוק, אולם שני מאפיינים שאינם ברי שליטה כמעט מצד המדינה הם הגורמים המשמעותיים ביותר להאצת עליות המחירים.

הגורם הראשון הוא שיעור הילודה הגבוה בישראל. קצב הריבוי הטבעי בישראל הוא הגבוה ביותר בעולם המערבי, מה שמגדיל מאוד את צד הביקוש בשוק הנדל”ן. במקביל, הגורם השני הוא מיעוט עתודות הקרקע לבנייה בישראל, מה שמוביל למחסור בהיצע. עודף ביקוש לצד מחסור בהיצע – והנה קיבלנו מחוללי עליית מחירים לעילא ולעילא, ללא פתרון נראה לעין.

מחירי השכירות בישראל עולים אף הם, אך בקצב שלא מזכיר בכלל את עליית מחירי הדירות עצמן. מכיוון שזהו המצב, נוצרה מציאות אבסורדית בה תשואה של 2% בשנה משכירות הינה תשואה לגיטימית ומוצלחת יחסית בשוק הנדל”ן הישראלי. 

לתשואה הנמוכה יש לצרף את חסם הכניסה הגבוה לשוק – במחיר שניתן לקנות בישראל דירה צנועה, בארהב ניתן לקנות וילה ענקית. לרובנו אין די כסף אפילו בשביל הדירה הצנועה. אם כן, חסמי הכניסה לשוק לצד התשואה הנמוכה הופכים את השוק הישראלי ללא רלבנטי ולא כדאי עבור רובנו.

מנגד, שוק הנדלן האמריקאי מניב תשואות של כ-10% משכירות ומי שמשקיע במקומות הנכונים ייהנה גם מעליית ערך נאה. כיצד תדעו להשקיע במקומות הנכונים? פנו אל גולן קפיטל – חברת השקעות נדלן בארהב והיא תמצא עבורכם את הנכס המתאים.

2. המגרעות בשוק ההון

ייתכן שאתם חושבים לעצמכם, מדוע שנשים את כספנו אצל חברת השקעות נדלן בארהב ולא בשוק ההון הישראלי או האמריקאי. לחלופין, תוכלו לתהות מדוע לא להשקיע את הכסף באגרות חוב ממשלתיות. 

התשובה לשאלה זו מתחלקת לשניים. ראשית, אכן מומלץ לפזר את ההשקעות ולצד השקעה אצל חברת השקעות נדלן בארהב להשקיע גם בשוק ההון. שנית, שוק הנדל”ן האמריקאי מעניק תשואות יציבות אשר בשוק ההון ניתן רק לחלום עליהן.

תיאום ציפיות עם חברת ההשקעות

כעת, נוכל לעבור למה שחשוב לדעת על חברת השקעות נדלן בארהב. רוב חברות ההשקעות הם בסך הכל חברות תיווך אשר משווקות פרויקטים של יזמים אמריקאים, חשוב שתבחרו בחברה שהיא היזם אשר מבצע בעצמו את כל הבדיקות הנדרשות לפני רכישת הנכס, שמשקיע סכום לא מבוטל בעסקה ויש לו זהות אינטרסים מלאה איתכם כדי שהפרויקט יצליח. חברת תיווך תמכור לכם את הנכס או הפרויקט ולא תלווה אתכם לאורך ההשקעה. חברת השקעות מקצועית תבצע איתכם פגישת ייעוץ ראשונית להבנת המצב הפיננסי הנוכחי שלכם והציפיות שלכם מהעסקה ומהי מידת הסיכון לה תרצו להיחשף. ללא תיאום ציפיות שכזה, ההשקעה בחברת השקעות נדלן בארהב עלולה להעלות חרס בידכם.

חברה מנוסה ורצינית

חשוב שתבחרו להשקיע אצל חברת השקעות נדלן בארהב מנוסה ורצינית, אשר מכירה את השוק האמריקאי לפני ולפנים וביצעה עסקאות נדל”ן רבות ברחבי ארצות הברית. נסו למצוא חברת השקעות חפה מאינטרסים אשר תעבוד למענכם ולמען הגדלת הרווחים שלכם ולא למען הגדלת רווחים של השותפים האמריקאים של החברה.

עבודת שטח מעמיקה

לבסוף, תרצו גם לוודא כי חברת השקעות נדלן בארהב אכן מבצעת עבורכם מחקר מעמיק למציאת הנכס האידיאלי, לאור תיאום הציפיות שערכתם. בררו האם החברה בדקה את הביקוש לשכירות באזור, את איכות הבנייה של הנכס, את מאפייני האוכלוסייה בשכונה ושיעורי ההגירה אליה וכן מהן דרישות החוק והמס באשר לרכישת נכס במקום. רק לאחר מכן, תוכלו להשקיע בבטחה בארה”ב דרך חברת השקעות נדלן בארהב.

לסיכום

לסיכום, שוק הנדלן בארהב מזמן הזדמנויות פז למשקיע הישראלי. על המשקיע שמעוניין להשקיע דרך חברת השקעות נדלן בארהב, לבצע תיאום ציפיות עם החברה, לוודא כי מדובר בחברה מנוסה בתחום המבצעת עבודות שטח מעמיקות לפני כל עסקה.

הירשמו לניוזלטר וקבלו מידע וטיפים למשקיעים בארה"ב

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים:

נכסים להשקעה
עוד מידע באותו נושא

גלו איזה תשואה נוכל להציע לכם

למעבר לסימולטור החכם שלנו לחצו על הכפתור

דילוג לתוכן