לוגו יריב גולן השקעות נדלן

מהם ארבעת המרכיבים שנצטרך להשקעה בנדל”ן בארה”ב?

השקעה בנדלן בארהב
תוכן עניינים

לאחרונה מצאתי את עצמי חושב על משקיעי נדל”ן אחרים, על ההתמודדות שלהם במהלך הדרך וכיצד אוכל לעזור להם.

אחת הבעיות המרכזיות שמאפיינות את רוב האנשים שאני פוגש היא שאין להם תכנית מוגדרת או דרך. כדי להצליח במשהו אתה חייב לנסות, אם לא תנסה לא תצליח. ההשקעה הראשונה היא הקשה ביותר והחשובה ביותר. הרבה מהם מחפשים את ההשקעה המושלמת, את הבוננזה וממשיכים לחפש ואף פעם לא מוצאים, כי הם מחפשים את העסקה ולא את החבירה למשקיעם אחרים כדי לעשות אתם את הדרך.

ואני אסביר למה אני מתכוון.

מה בעצם דרוש לכל משקיע נדל”ן באשר הוא – בארץ או בחו”ל זה באמת לא משנה הרי הבסיס משותף לכולם.

הגעתי למסקנה שמה שדרוש לכל משקיע נדלן הם ארבעת המרכיבים האלה:

  1. ידע.
  2. זמן.
  3. כסף.
  4. דבקות במטרה (דרייב).

כדי להצליח בהשקעות בנדל”ן תצטרך את ארבעת המרכיבים וכל פעם שתיעצר במהלך הדרך זה יהיה בגלל חוסר באחד המרכיבים האלה.

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים:

לכל משקיע נדל”ן יש כמות שונה בכל אחד מהמרכיבים – זאת אומרת שלאחד יכול להיות יותר זמן אבל פחות כסף, לשני יכול להיות יותר ידע אבל פחות זמן פנוי.

בדרך כלל מה שקורה לכל המשקיעים אשר נמצאים בתחום די זמן הוא שאחד המרכיבים פשוט נגמר. נגמר הכסף שמיועד להשקעות, נגמר האשראי בבנק כי ניצלנו כבר את הכל.
ישנם כאלה שיש להם כסף אבל אין להם את הידע המתאים או את הזמן הפנוי להשקעות.

כדי להיות משקיע נדל”ן תצטרך לטפל בכל אחד מהמרכיבים כדי להמשיך בהשקעות שלך, אם אחד מהמרכיבים חסר תצטרך להשלים אותו. הדרך הטובה ביותר היא חבירה למשקיעי נדל”ן אחרים שלהם חסר את אחד המרכיבים שלך יש.

למשל – אם לך יש זמן פנוי וידע היכן להשקיע ואיך למצוא הזדמנויות תוכל לחבור למשקיעי נדל”ן אחרים שלהם יש כסף אבל חסר להם הידע, שיתוף פעולה בין שני משקיעי נדל”ן לצורך מטרה משותפת יכול להוביל לעסקאות גדולות יותר ומוצלחות יותר.

בדוק את עצמך באיזה מרכיבים יש לך חוסר וחפש דרכים להשלים את החוסר הזה, אתה לא חייב שיהיו לך כל הזמן את כל ארבעת המרכיבים אבל אתה צריך שתהייה לך גישה אליהם, הכן לעצמך דרך שתוכל בעזרתה להשיג את המרכיב החסר.

אם אתה מעוניין להשקיע בנדל”ן בארה”ב אבל אין לך את הזמן או את הידע המתאים אוכל לעזור לך בכך, לי יש את הידע המתאים ויש לי את הזמן להתעסק עם זה. כאן אתה נכנס לתמונה – אם אתה עובד בעבודה מסוימת מהבוקר עד הערב ואין לך את הידע המתאים איך לחפש עסקאות ולנתח אותם אני האדם המתאים עבורך.

ההצלחה ורמת חיים גבוהה תלויה רק בנו ובמעשים שנעשה כדי להשיג אותה. בשנת 2005 התחלתי להתעסק בנדל”ן, לא היה לי הרבה זמן להשקיע כי מקום העבודה שלי במשרה מלאה תפס את כל שעות היום והנדל”ן נכנס לתמונה רק בשעות הערב לאחר סיום העבודה. אחד הדברים שאני זוכר מאותה תקופה הוא שעקבתי באינטרנט אחרי משקיעי נדל”ן אחרים המצליחים בתחום וניסיתי ללמוד מהם כל דבר שיעזור לי להצליח. אחד הדברים החשובים שלמדתי היה הדבקות במטרה. זה לא משנה אם אתה משקיע שעה ביום או שלוש שעות או אפילו עושה את זה במשרה מלאה, העיקר הוא להמשיך ולהתמיד וגם אם אתה חווה כישלונות בדרך חשוב ללמוד ולהפיק מסקנות ולהמשיך הלאה.

הדרייב שגרם לי להמשיך היה הרצון לשנות את סגנון החיים שלי ולא לקבל מאיליו את אורח החיים שהתרגלנו אליו.

בואו ננסה לקחת את הרעיון של “לשנות את סגנון החיים” וננסה להבין ממה הוא מורכב. סגנון חיים מורכב משני מילים “למה ?” ו”איך ?”

למה אנשים עושים את הדברים שהם עושים ? למה הם מפתחים קריירה ? למה הם רודפים אחרי חלומות ? אתה יכול לנסות לחפש את ה”למה ?” שלך. אתה עושה זאת בשביל אשתך, הילדים שלך, המשפחה או כל דבר אחר שתרצה שיהיה.

ה “איך ?” הוא הדרך שתבחר לעשות את זה ולהשיג את רמת החיים שתבחר לעצמך.

אני מכיר הרבה אנשים שעובדים קשה מבוקר ועד ערב, חוזרים הביתה מותשים. המשכורת לא מספיקה והם מתלוננים בלי הפסקה על המצב הכלכלי שלהם, מתחננים בכל כמה חודשים להעלאה במשכורת וחושבים שזה מה שיסדר אותם בחיים. אם הם היו משקיעים מאמץ לחשוב על ה “איך ?” אני בטוח שהם היו מוצאים את עצמם מהר מאוד במקום אחר.

ה “איך ?” משנה את כל התמונה. אם תחשוב על איך ליצור לעצמך הכנסה נוספת קטנה של 1,000 ₪ בחודש ותעשה משהו כדי ליצור את ההכנסה הזו, הכל ישתנה. עכשיו אחרי שהגעת והשגת את המטרה הקטנה הזו, תמשיך הלאה ותחשוב עכשיו איך להשיג עוד 1,000 ₪.

חשוב מאוד שנדע מראש מה אנחנו רוצים להשיג ולקבוע מטרה ריאלית. כשהמטרה ריאלית ולא הזויה כמו למשל ליצור הכנסה של 20,000 ₪ בחודש, נוכל לחשוב על האמצעים להשיג את המטרה. התחילו בקטן ולאחר שתשיגו את המטרה הראשונה, המשיכו לבאה בתור.

השקעה בנדל”ן בארה”ב היא הזדמנות נהדרת למי שמחפש תוספת הכנסה חודשית עם מינימום התעסקות. נדל”ן יאפשר לך להמשיך לעסוק במקצוע שלך ותוכל להתחיל לייצר לך הכנסות ממקורות אחרים שלא תלויים יותר בך.

כמה כסף תצטרך לארגן להשקעה הראשונה?

השקעות באזורים טובים מתחילים מ50,000$ ומעלה. תוכל לרכוש בית קרקע להשכיר אותו להתחיל לקבל הכנסה פסיבית, בנוסף תוכל להצטרף לקבוצת משקיעים קטנה שרוכשים יחד בניין גדול או קומפלקס ומתחלקים ברווחים.

כל משקיע ייהנה ממספר הטבות:

  • ליווי מקצועי בכל תהליך הרכישה.
  • חברת ניהול מקצועית שתנהל עבורך את הנכס.
  • שיפוץ הנכס והכנסת דיירים.
  • פיקוח על השיפוץ ועמידה בלוח הזמנים.

כל זאת כדי לעזור לך להתחיל בהשקעות נדל”ן בארה”ב, זהו תחום נהדר ותוכל להגשים בעזרתו את כל משאלותיך.

אני מזמין אותך לשיחת ייעוץ קצרה, בוא ונבחן ביחד כיצד נוכל לתרום אחד לשני ולייצר עתיד כלכלי בטוח עבור שנינו. לחיצה על הקישור תעביר אותך לדף עם שאלון הכרות קצר, מלא את השאלון ולאחר שאקבל אותו אצור איתך קשר לתאום השיחה / פגישה שלנו.

אני מצפה בקוצר רוח להכיר אותך ולצרף אותך אלי למסע המדהים שאני עובר בהשקעות הנדל”ן שלי.

הירשמו לניוזלטר וקבלו מידע וטיפים למשקיעים בארה"ב

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים:

נכסים להשקעה
עוד מידע באותו נושא

גלו איזה תשואה נוכל להציע לכם

למעבר לסימולטור החכם שלנו לחצו על הכפתור

דילוג לתוכן