לוגו יריב גולן השקעות נדלן

לקוחות ממליצים – יריב גולן השקעות נדל"ן בארה"ב

שלומי אייגר - השקיע במרכז מסחרי

חיפשתי מקום שהכסף יעבוד בשבילי, חיפשתי מקום שיתן לי הכנסה פאסיבית, יתן לי ראש שקט, יתן לי ביטחון. קיבלתי את כל מה שהובטח לי ואפילו יותר. בדקתי הרבה חברות להשקעה בחו"ל ועקבתי תקופה די ארוכה אחרי גולן קפיטל . יריב משקיע יחד עם המשקיעים בעסקה. אני השקעתי במרכז מסחרי בארה"ב, הכסף נכנס כל שלושה חודשים. אני מאוד מרוצה מההשקעה.

אבי ממודיעין – השקיע במתחמים מסחריים

"כשאתה עושה עסק אתה עושה עסק עם בן אדם, הדבר הכי חשוב זה לא להרוויח עוד אחוז פה או חצי אחוז שם. חשוב לעשות את זה עם בן אדם שאתה יודע שאתה הולך לישון בשקט והאמינות שלו גבוהה" אני שכיר, חיפשתי הכנסה נוספת. אני משקיע עם יריב כבר 6 שנים. גולן קפיטל למעשה הם חלק מהמשקיעים, המטרה שלהם זה שהכל יצליח כי הם שם. יריב נמצא הרבה שנים בתחום והוא מגיע לעסקאות הטובות ביותר.

רוני – משקיע בפרויקטים בארה"ב

אני משקיע בנדל"ן מאז שאני זוכר את עצמי וחיפשתי להעלות את אחוזי התשואה באופן משמעותי, אם על נדל"ן למגורים בארץ אפשר להרוויח סביב ה-3%, על נדל"ן בחו"ל אפשר להרוויח 8% - עד 12%. ראיתי מולי אדם מבין עניין, מחפש ומוצא עסקאות טובות, אמין וכל הסביבה שלו מסביב וכל המערכת שלו מצטיירת בעייני כיוזר פרנדלי, כאמינה מאוד והרגשתי נוח לעשות את זה איתו. זה כבר פעם שלישית שאני שם כסף משמעותי עם יריב גולן, אני עוקב אחריו כבר מעל שנתיים וממה שאני רואה הדברים עובדים.

טל מורדי - משקיע בנדל"ן בארה"ב

חיפשתי פה בארץ להשקיע בנדל"ן כי את הכסף אי אפשר לשים בבנק ואז הכרתי את יריב. היו קצת חששות בהתחלה אבל מהר מאוד הבנתי שיש לי כאן עסק עם בחור הגון. חיפשנו לשים את הכסף שמקום שמייצר עוד כסף, יש לי 4 ילדים והמטרה היא לדאוג לעתיד שלהם, אני חושב שזו השקעה נכונה. רכשתי בית ראשון אמנם קצת בחשש אבל עברנו את זה יפה מאוד ולאחר 5 חודשים רכשתי כבר את הבית השני ואנחנו בקשר עם יריב לגבי העסקה השלישית.

גבי שליב – משקיע בפרויקטים בארה"ב

אני עם קהילת המשקיעים כבר שנתיים, זה שגולן קפיטל ושיריב אישית, הוא אחד מהמשקיעים, מאוד מאוד מוסיף לביטחון שלי. כדאי מאוד לדבר איתו שיחה אישית ולהתרשם ממנו. דיברתי עם יריב והוא עשה עלי רושם אמין, קיבלתי גם את ההמלצה של אותו אדם שדרכו הגעתי ליריב, קראתי עליו גם על מה שהוא פרסם באינטרנט ועל כל שאלה הוא תמיד ענה בנחמדות וזה מצא חן בעיני. זו השקעה שלישית שאני עושה עם גולן קפיטל. השקעתי במולטי פמילי ואחר כך במתחם מסחרי, היתה עסקה שנכנסנו אליה ויצאנו בתוך שנה כי הוא מצא קונים ברווח יפה. התשלומים מגולן קפיטל מגיעים בכל רבעון.

דודו מהרצליה – מנהל רכש

חיפשתי הכנסה פסיבית וביטחון להמשך. יריב שידר לי צניעות, אמינות, שקיפות לאורך כל הדרך. זריזות – כל דבר היה מאוד מהר. למישהו שבא מישראל ורואה שדברים קורים מהר – זה מרשים. אני מאוד מרוצה מהתוצאות – הכסף מגיע כל חודש כמו שעון. אחרי שתצאו מפגישה עם יריב תרגישו הרבה יותר בטוח ונוח לעשות את ההשקעה. יריב היה מאוד שקוף ואמין, הוא הסביר לי איך נראה הבית, איפה הבעיות, מה צריך לטפל, כמה זמן זה יקח וכמה זה יעלה. וכל זה היה בדיוק כמו שהוא אמר.

רמי מנתניה – פנסיונר

יצא לי להכיר את יריב דרך האינטרנט, פגשתי אם שקיבל אותי יפה, אדיב, סבלני. ישר הייתה כימיה. יריב הציע לי נכסים איכותיים מאוד, הוא עזר לי ברכישה שלהם ואני מאוד מרוצה. עד היום הכול מאה אחוז.

גיא מגינתון – עצמאי

בנדל"ן בארץ התשואות מאוד נמוכות וההשקעה מאוד גבוהה לכן זו אופציה נהדרת להשקיע בכמות כסף שיש לנו ולהרוויח תשואות יותר גבוהות. אחרי שדיברנו עם יריב, הבנו שהוא אדם אמין והחלטנו ללכת איתו. עשינו את זה בקצב נכון עם בקרה מאוד חזקה של יריב עם זמינות מאוד גדולה מצידו גם בשעות הקטנות של הלילה והסברים על כל דבר קטן. הנכס הושכר מהר ואני בהחלט מרוצה.

גיא מרעננה – יזם נדל"ן

חיפשתי מקום אחר עם תשואות גבוהות יותר וארצות הברית עלתה עם הפרק. הייתי בכמה חברות שמשווקות השקעה בארה"ב וכשהגעתי ליריב וישבתי איתו הוא השרה עלי אווירה של אמינות. הוא מדבר בגובה העיניים. יריב היה האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. אם הייתי יכול לחזור אחורה הייתי משקיע יותר כסף וקונה עוד נכסים שם. אני מאוד מרוצה מהתוצאות – ללא ספק.

גלו איזה תשואה נוכל להציע לכם

למעבר לסימולטור החכם שלנו לחצו על הכפתור

דילוג לתוכן