השקעות נדל"ן בארה"ב.
משקיעים יחד עם היזם.

יריב גולן

אנחנו מציעים את התשואות הגבוהות בשוק
בסיכון מינימאלי ו- 0 התעסקות מצד המשקיע

5 שלבים מהירים ונחזור אליך עם כל הפרטים

בית השקעות סולידי
לנדל"ן בארה"ב

היי, נעים מאוד,

כאן יריב גולן, הבעלים של גולן קפיטל.

גולן קפיטל היא חברה וותיקה והמובילה בישראל להשקעות נדל”ן בארה”ב, עם 16 שנות נסיון בעולם הנדל”ן ו- 12 שנות נסיון בנדל”ן בארה”ב בפרט.

תוכנית עסקית מפורטת שתכלול את כל פרטי העסקה וכן צפי הכנסות מההשקעה

מעל 400 משקיעים כבר מרוויחים הכנסה גבוהה בעזרת נדל”ן בארה”ב מבלי לחוות טעויות כואבות של מתחילים!

 

נכסים שמשקיעים נכנסו יחד עם היזם

אנו משרתים מאות משקיעים ומאפשרים להם להוסיף מרכיב של נדל”ן לתיק ההשקעות שלהם, באמצעות גישה להשקעות איכותיות בארה”ב.

5 שלבים מהירים ונחזור אליך עם כל הפרטים

לא נגענו - מה המשקיעים שלנו מספרים

שלומי אייגר - השקיע במרכז מסחרי

חיפשתי מקום שהכסף יעבוד בשבילי, חיפשתי מקום שיתן לי הכנסה פאסיבית, יתן לי ראש שקט, יתן לי ביטחון. קיבלתי את כל מה שהובטח לי ואפילו יותר. בדקתי הרבה חברות להשקעה בחו"ל ועקבתי תקופה די ארוכה אחרי גולן קפיטל . יריב משקיע יחד עם המשקיעים בעסקה. אני השקעתי במרכז מסחרי בארה"ב, הכסף נכנס כל שלושה חודשים. אני מאוד מרוצה מההשקעה.

אבי ממודיעין – השקיע במתחמים מסחריים

"כשאתה עושה עסק אתה עושה עסק עם בן אדם, הדבר הכי חשוב זה לא להרוויח עוד אחוז פה או חצי אחוז שם. חשוב לעשות את זה עם בן אדם שאתה יודע שאתה הולך לישון בשקט והאמינות שלו גבוהה" אני שכיר, חיפשתי הכנסה נוספת. אני משקיע עם יריב כבר 6 שנים. גולן קפיטל למעשה הם חלק מהמשקיעים, המטרה שלהם זה שהכל יצליח כי הם שם. יריב נמצא הרבה שנים בתחום והוא מגיע לעסקאות הטובות ביותר.

רוני – משקיע בפרויקטים בארה"ב

אני משקיע בנדל"ן מאז שאני זוכר את עצמי וחיפשתי להעלות את אחוזי התשואה באופן משמעותי, אם על נדל"ן למגורים בארץ אפשר להרוויח סביב ה-3%, על נדל"ן בחו"ל אפשר להרוויח 8% - עד 12%. ראיתי מולי אדם מבין עניין, מחפש ומוצא עסקאות טובות, אמין וכל הסביבה שלו מסביב וכל המערכת שלו מצטיירת בעייני כיוזר פרנדלי, כאמינה מאוד והרגשתי נוח לעשות את זה איתו. זה כבר פעם שלישית שאני שם כסף משמעותי עם יריב גולן, אני עוקב אחריו כבר מעל שנתיים וממה שאני רואה הדברים עובדים.

טל מורדי - משקיע בנדל"ן בארה"ב

חיפשתי פה בארץ להשקיע בנדל"ן כי את הכסף אי אפשר לשים בבנק ואז הכרתי את יריב. היו קצת חששות בהתחלה אבל מהר מאוד הבנתי שיש לי כאן עסק עם בחור הגון. חיפשנו לשים את הכסף שמקום שמייצר עוד כסף, יש לי 4 ילדים והמטרה היא לדאוג לעתיד שלהם, אני חושב שזו השקעה נכונה. רכשתי בית ראשון אמנם קצת בחשש אבל עברנו את זה יפה מאוד ולאחר 5 חודשים רכשתי כבר את הבית השני ואנחנו בקשר עם יריב לגבי העסקה השלישית.

גבי שליב – משקיע בפרויקטים בארה"ב

אני עם קהילת המשקיעים כבר שנתיים, זה שגולן קפיטל ושיריב אישית, הוא אחד מהמשקיעים, מאוד מאוד מוסיף לביטחון שלי. כדאי מאוד לדבר איתו שיחה אישית ולהתרשם ממנו. דיברתי עם יריב והוא עשה עלי רושם אמין, קיבלתי גם את ההמלצה של אותו אדם שדרכו הגעתי ליריב, קראתי עליו גם על מה שהוא פרסם באינטרנט ועל כל שאלה הוא תמיד ענה בנחמדות וזה מצא חן בעיני. זו השקעה שלישית שאני עושה עם גולן קפיטל. השקעתי במולטי פמילי ואחר כך במתחם מסחרי, היתה עסקה שנכנסנו אליה ויצאנו בתוך שנה כי הוא מצא קונים ברווח יפה. התשלומים מגולן קפיטל מגיעים בכל רבעון.

דודו מהרצליה – מנהל רכש

חיפשתי הכנסה פסיבית וביטחון להמשך. יריב שידר לי צניעות, אמינות, שקיפות לאורך כל הדרך. זריזות – כל דבר היה מאוד מהר. למישהו שבא מישראל ורואה שדברים קורים מהר – זה מרשים. אני מאוד מרוצה מהתוצאות – הכסף מגיע כל חודש כמו שעון. אחרי שתצאו מפגישה עם יריב תרגישו הרבה יותר בטוח ונוח לעשות את ההשקעה. יריב היה מאוד שקוף ואמין, הוא הסביר לי איך נראה הבית, איפה הבעיות, מה צריך לטפל, כמה זמן זה יקח וכמה זה יעלה. וכל זה היה בדיוק כמו שהוא אמר.

זהות אינטרסים מלאה

אנחנו משקיעים בעצמנו בכל פרויקט – זהות אינטרסים מלאה

תשואות מעל לממוצע

אנחנו משיגים תשואות מעל לממוצע בתחום הנדל"ן בארה"ב

השקעות נדל"ן סולידיות

השקעות נדל"ן סולידיות, ולא תנודתיות כמו שוק ההון

16 שנות ניסיון

16 שנות ניסיון עם יזמות במגוון סקטורים ומאות פרויקטים

אנחנו היזמים של עצמנו

אנחנו היזמים של עצמנו, והאנשים בשטח. אנחנו לא רק משווקים

קדימות ברווחים למשקיעים

אנחנו נותנים קדימות ברווחים למשקיעים שלנו

מידע מקצועי

מנכ"ל ובעלים – יריב גולן

יזם ומומחה להשקעות נדל”ן, בעל ניסיון של כ-15 שנים בהשקעות נדל”ן בארץ ובארצות הברית. יריב הוא הבעלים של חברת הנדל”ן PANGO REAL ESTATE הפועלת בג’קסונוויל פלורידה וקליבלנד אוהיו. מזה כ-8 שנים מלווה משקיעים ליצירת הכנסה פאסיבית מהשקעות בנדל”ן. בשנים האחרונות מתמחה ברכישה של מתחמי מגורים מסוג מולטי פמילי.

תהליך העבודה שלו הוא לא של איש מכירות אלא ליווי אישי של היזם עצמו.

יריב משקיע מכספו האישי בכל פרויקט ומלווה באופן אישי את המשקיעים.

“השיטה שלנו היא לעזור לך להתקדם להכנסה פסיבית ויציבה בעזרת מציאת מסלול השקעה אישי המתאים לתקציב ולהגדרות ההשקעה האישיים שלך. אנו נותנים לך את ההזדמנות להשקיע גם בסכומים קטנים של 250-300 אלף ש”ח”

The Team

יניב חזאן

יניב חזאן

בוגר המרכז הבינתחומי הרצליה, בעל תוארB.A במנהל עסקים ויזמות. עוסק בתחום הנדל"ן מזה כעשור. בתחילת דרכו ליווה משקיעים רבים ברכישות מגרשים וליווה פרוייקטים של התחדשות עירונית. ב 5 השנים האחרונות עוסק בהשקעות נדל"ן אלטרנטיביות בארה"ב וליווה משקיעים ברכישות פרויקטים בלמעלה מ100 מיליון דולר בכלל הסקטורים החל מעסקאות יזמיות ועד עסקאות מולטי פמילי ומתחמים מסחריים.

דיאנה טייט

דיאנה טייט

דיאנה טייט מסוכנות הביטוח B &A דואגת לנו לכל צרכי הביטוחים לנכסים שלנו, בתנאים הטובים ביותר ובמחירים הטובים ביותר. דיאנה מתמחה בעבודה מול משקיעים ומאפשרת לנו לישון בשקט בידיעה שבמקרה הצורך נדע לאן לפנות.

שלמה ינר

שלמה ינר

בוגר המכון למנהל מנהטן MIM משקיע ועוסק בנדל"ן מזה כ 10 שנים. במסגרת עבודתו בנדל"ן ניהל את חטיבת ניהול נכסים בחברת HOMELAND. בעל ניסיון רב בהשבחת נכסים ומימוש פוטנציאל תשואתי בדגש על השכרות קצרות. מלווה מזה כשנתיים עשרות משקיעים בשוק הנדל"ן בארצות הברית.

רו"ח דרור יעיש

רו"ח דרור יעיש

בעל ניסיון של מעל 12 שנה בתחום החשבונאות והפיננסים. החל את דרכו המקצועית כרו"ח בפירמת ראית החשבון המובילה זיו האפט – BDO. החל מינואר 2015 מכהן כמנכ"ל חברת טופ רייט בע"מ. עיקר פעילות החברה הינו מתן שירותי העברות כספים וגידור מט"ח למוסדות ולאנשים פרטיים. דרור מלווה את לקוחות החברה בהעברת הכספים לחו"ל, כאשר המטרה שלנו היא העברת כספים מהירה עם כמה שפחות בירוקרטיה ללקוחות וכמובן השגת תנאים טובים יותר מהבנקים המסחריים ויצירת חיסכון של אלפי שקלים בכל העברה.

עו"ד רון כספר

עו"ד רון כספר

משרד עו"ד כספר רואימי מלווה את משקיעי החברה מזה מספר שנים. לרון ניסיון רב בייצוג קרנות הון פרטיות ואנשים פרטיים ברכישת נדל"ן בחו"ל. רון מטפל בכל ההיבטים המשפטיים הדרושים, כולל בניית המבנים המשפטיים של משקיעים פרטיים / קרנות הון פרטיות, הכנת כל המסמכים המשפטיים הדרושים, פתיחת חשבונות נאמנות, הקמת ישויות משפטיות וכו '.

דניאל וורקמן

דניאל וורקמן

דניאל וורקמן מנהל הנכסים שלנו בג'קסונוויל פלורידה, בעל רישיון ברוקר במדינת פלורידה. מתמחה ברכישת נכסים מעוקלים מהבנקים, ירושות ומכירות פומביות של נכסים. דניאל בעל ניסיון עשיר בניהול נכסי סינגל פמילי בג'קסונוויל פלורידה ושרות לקוחות מעולה. חברת הניהול בג'קסונוויל מלווה את לקוחות החברה כבר מעל 4 שנים.

בוב רנשו

בוב רנשו

מנהל הנכסים שלנו בממפיס טנסי. בעל רישיון ברוקר במדינת טנסי. מומחה לניהול בתים פרטיים ונכסי מולטי פמילי. חברת הניהול פעילה משנת 2007 ומנהלת מעל 1000 נכסים ברחבי ממפיס. הנסיון של בוב והאהבה שלו לנדל“ן מורגשים בפעילות השוטפת. השכרת נכסים מהירה וטיפול מהיר בכל תקלה.

דייויד טרבק

דייויד טרבק

מנהל הנכסים שלנו בקליבלנד אוהיו, בעל רישיון ברוקר במדינת אוהיו, מומחה לבתים פרטיים ולנכסים מסחריים קטנים. חברת הניהול פעילה משנת 2010 ומנהלת היום מאות נכסים ברחבי קליבלנד ואקרון. הנסיון של דייויד והאהבה שלו לנדל"ן מורגשים בפעילות השוטפת. השכרת נכסים מהירה וטיפול מהיר בכל תקלה. דייויד בעל תואר בחשבונאות מאוניברסיטת אקרון באוהיו ובעל תואר שני במנהל עסקים.
דילוג לתוכן